Linqet

Shoqata Ndėrkombėtare e Ujit (IWA)

www.iwahq.org/1nb/home.html

Platforma pėr shėrbimet e ujit dhe ujėrave tė zeza nė rajonin e Danubit  

http://www.danubis.org/